Haberler

Ev30130diz’den Samsun’da görkemli açılış
17 Mayıs 2009 / 12:51
Türkiye’nin çeşitli noktalarında mağazası bulunan EVDİZ, Samsun’un en işlek caddesi Mecidiye’de görkemli bir tören ile açıldı. Açılış töreninde adeta izdiham yaşandı
Türkiye’nin çeşitli noktalarında mağazası bulunan EVDİZ, Samsun’un en işlek caddesi Mecidiye’de görkemli bir tören ile açıldı. Mağazanın açılışını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç birlikte gerçekleştirdi. Mağazanın açılışına davetlilerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Mecidiye Caddesi’ndeki açılış için değişik bir yönteme başvuran ve ilgi çekmeyi başaran EVDİZ yetkilileri, İstanbul’dan gösteri amaçlı 2 büyük deve getirtti.

AÇILIŞA BÜYÜK İLGİ
Develer, şehrin en işlek alışveriş yeri olan Mecidiye’de tur attırıldı. Karşılarında iki deve gören vatandaşlar ilk önce şaşırdı, sonra develerin fotoğrafını çekti. Develerin çevresinde toplanan bazı vatandaşlar develeri sevmeyi ihmal etmedi. İlgi çeken tanıtıma imza atan EVDİZ, develerin üzerine de firmanın reklamını asarak vatandaşların görmesini sağladı. Develere özellikle çocuklar büyük ilgi gösterdi. Bazı çocuklar korkarken, bazıları ise sevmek için can attı. Vatandaşlar, cep telefonları ile develerle hatıra fotoğrafı çektirirken, mağaza yetkilileri ise gösterilen ilgiden memnun kaldı.
Tören öncesi, mağaza önüne kurulan stanttan dondurma dağıtımı gerçekleşti. Ayrıca, alışveriş yapan ilk 1001 müşteriye de çeşitli hediyeler dağıtıldı.


Ev
diz’den Şanlıurfa’da görkemli açılış

4 katlı binadan oluşan EVDİZ mağazasının açılış töreninde vatandaşlar yoğun ilgi gösterince adeta izdiham yaşandı. Mağazanın açılışını Şanlıurfa Belediye Başkan vekili Ahmet Al, ŞUTSO Başkanı Sabri Ertekin, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Düşünür, EVDİZ alışveriş Merkezleri’nin sahibi Hasan Günday birlikte gerçekleştirdi. Mağazanın açılışına davetlilerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Şanlıurfa’daki açılış için değişik bir yönteme başvuran ve ilgi çekmeyi başaran EVDİZ yetkilileri, İstanbul`dan gösteri amaçlı 1 büyük deve getirtti.

AÇILIŞA BÜYÜK İLGİ

Develer, şehrin en işlek alışveriş yeri olan Sarayönü’nde tur attırıldı. Karşılarında deve gören vatandaşlar ilk önce şaşırdı, sonra develerin fotoğrafını çekti. Develerin çevresinde toplanan bazı vatandaşlar develeri sevmeyi ihmal etmedi. İlgi çeken tanıtıma imza atan EVDİZ, develerin üzerine de firmanın reklamını asarak vatandaşların görmesini sağladı. Develere özellikle çocuklar büyük ilgi gösterdi. Bazı çocuklar korkarken, bazıları ise sevmek için can attı. Vatandaşlar, cep telefonları ile develerle hatıra fotoğrafı çektirirken, mağaza yetkilileri ise gösterilen ilgiden memnun kaldı.

Açılışta bir konuşma yapan EVDİZ alışveriş Merkezleri’nin sahibi Hasan Günday, Şanlıurfa’da böyle bir yatırım yapmaktan onur duyduğunu belirterek, “Şanlıurfa gibi gelişen büyüyen tarihi değerleri, turizm potansiyeli ve Güneydoğu’nun incisi Şanlıurfa’da Yatırım yapmaktan onur duyuyorum.” dedi.

Ayrıca, Şanlıurfa’da bulunan İş Adamlarına seslenen Günday, “gelin hep birlikte el ele vererek bu şehrin güzel topraklarını kurutmayalım, yeşerttirelim, yatırım yapalım.” Diyerek sözlerini noktaladı.Evdiz’den ilgsilivrievdiz14052009inç Anneler Günü

Silivri’de bulunan, Evdiz Mağazasında bugüne kadar pek görülmemiş bir uygulama gerçekleştirildi.

Anneler Günü’ne özel olarak gerçekleştirilen kampanyada maskot olarak deve kullanılması, istenildiği gibi halkın ve özellikle çocukların dikkatini olduğundan fazla çekmesine neden oldu.

Silivri Evdiz anneler gününe özel Silivri’ye bir yenilik getirdi. Evdiz Silivri Merkezde Devenin üzerindeki “Ben annemi çok seviyorum ya siz” yazili pankarttı görenler şaşkına döndü. Bu yazi ile Anneler günü için dolaşan deve ile görenlerin ve özellikle de çocukların yoğun ilgisi ile karşılastı. Silivri Evdiz Mağazasının anneler gününe özel düzenlediği kampanya yoğun ilgi ile karşılaştı. Kampanyada 1 alana birde Evdiz’den, küçük ev aletlerinde ve beyaz eşyalarda indirimdeydi. Aradıklarını uygun fiyatlarla bulan vatandaşlar mutlu bir şekilde mağazadan ayrıldı.Evdiz’den Şanlıurfa’lılara Aşure İkramı

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Evdiz Mağazası, geleneksel Muharrem ayı aşure ikramı programı çerçevesinde, Şanlıurfalı vatandaşlara aşure dağıttı.

Evdiz Mağazası, bu yıl Muharrem ayında gerçekleştirdiği aşure ikramı programı kapsamında, mağaza önünde halka aşure dağıttı. Halk tarafından yoğun ilgi gösterilen aşure dağıtımında, vatandaşlar ikram edilen aşurelerden alabilmek için sıraya girdi. Yüzlerce Şanlıurfalıya aşure ikram edilirken, konuyla ilgili açıklamada bulunan Evdiz Mağazası yetkilileri, tüm İslam aleminin Muharrem ayını kutladı.


20140618-939071403073547

Evinizi Evdiz’le dizebilirsiniz

Babaeski Evdiz mağazasında çeşitli kampanyalarla uygun bütçeye evinizi rahatlıkla döşeyebilirsiniz.

Evdiz de  TV,beyaz eşya , çeyiz setleri, mobilya, kişisel bakım ürünleri gibi bir çok ürün bulunuyor. Özellikle dünya kupasını daha net izlemek için TVye olan talebin artması bekleniyor. Sıcakların gelmesiyle beraberinde elektrik tasarruflu klimalarımızın ilgi çekiyor. Yaz ayının gelip düğünlerin artmasıyla genç çiftlerin çeyiz setlerine gösterdiği talep bizi memnun ediyor. Yeni evlenecek olan çiftlerimiz için 2 veya 3 oda takımı birden alana çok uygun kampanyalarımızla çiftlerimizi sevindiriyoruz ve gece geç saatlerde de olsa kurulumunu yapıp müşterilerimizin vakitlerini almamak için hızlı teslim ediyoruz. Babaeskililer alışverişlerini Evdizde  yapacak. Babaeskideki  Evdiz mağazası müdürü Volkan Mocanın gazetemize yaptığı  açıklama da Babaeski halkının dışa bağımlılığını bitirip kaliteli ürünü uygun fiyatlarla yaşadıkları yerde temin etmelerini sağlıyoruz. Babaeskiye istihdam sağlıyoruz çalışan personellerimizin hepsini Babaeski den seçerek işsiz nüfusun azaltılmasında ön ayak oluyoruz.dedi(Berkay Çamlı-Melike Uzun)

Samsun Mecidiye Caddesi üzerinde faliyet gösteren Evdiz Alışveriş
Merkezi açılışının üçüncü yılını kutluyor
Türkiye’nin değişen dinamikleri doğrultusunda tüketicinin beklentilerine, ihtiyaçlarına en uygun ürün hizmetlerini doğru zamanda sunarak ve alışverişi keyifle yapmanızı sağlayan Evdiz AVM. Samsun Mağazasının kuruluşunun 3. yılını kutluyor.
Birlik ve beraberliğini pekiştirerek çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen mağaza müdürü Nusret Bigici, “Bu özel günde müşterilerimize çok cazip fiyat ve taksit seçeneklerini sunarak 20 aya varan vadelerde kartsız – şartsız – hiç peşinatsız ürün satmaktan onur duyduğunu” söyledi.
Ürün yelpazesini daha da fazla genişleterek müşterilerine her zaman iyi bir hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını belirten Bilgici, “Müşterilerin, çalışanların ve toplumun mevcut, ileride doğabilecek ihtiyaç ve beklentilerini birlikte dikkate alarak, tüm süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi felsefesine dayalı, çağdaş alışveriş hizmetleri ile tüm taraflara azami memnuniyet sağlamayı hedefleyen bir kalite politikasını benimsiyoruz.” dedi.